10.1" HD Digital TFT Screen Car Headrest DVD Player OU-101DVD with HDMI Port
FOB Price
Port
Shenzhen
Packaging
Lead Time
3-5days
Inquire Now
Collect
Shenzhen Tianzhongtian Trading Co., Ltd.
China
Main Products :
Business & Industry, Hobbies, CNC Products, Health care, Toys
303,2nd Building,Youpin Culture Block,Longhua
10.1" HD Digital TFT Screen Car Headrest DVD Player OU-101DVD with HDMI Port Details
Placement
Headrest
Combination
Bluetooth-Enabled, Built-in GPS, CD Player, MP3 / MP4 Players, Radio Tuner, Touch Screen, TV
Certification
CE FCC RoHs
Place of Origin
Guangdong, China (Mainland)
Brand Name
TZT
Model Number
55866
Warranty
1 Months
Mode
OU-101DVD
Monitor screen
10.1 inch TFT screen
Material
plastic metal
Size
130x200mm
Auto focusing
Yes
Pixel
1024x600
language
multi-language
Car Make
Universal
Product name
Touch Screen Car Dvd Player
OSD Language
Multi-language
Previous :
HD 9 inch lcd car monitor video player (1024*600)12v-24v
Next :
You May Also Like
CP-2012003 Universal Multi-function Fm Transmitter Radio Mp 3 voice recorder FM radio car player
Sheet metal fabrication laser cutting machining automobile & car CD player enclosure bracket
7 inch MP5 7012B Multi screen stereo 2 din car player
Car mp3 player with usb port
Fast Delivery Digital Multimedia 9 Inch 10 Inch Android Car Radio Player For Universal Cars
Car multimedia radio CD MP3 player for Suzuki Katsu 2014 car dvd cd player
CAR DVD PLAYER ; 5 DISC DVD CHANGER
New car cd player 7901010-KP02 for dongfeng sokon K01
SEND INQUIRY
×
To: