Century Aoke 433.92 MHz RF Steering Wheel Remote Control Car Transmitter AK-JS220-27
FOB Price
Inquire Now
Collect
Shenzhen Century Aoke Electronics Co., Ltd.
China
Main Products :
2nd Floor, building 2, No.5 Keji 2nd Road,Shangxue Science Park, Longgang District Shenzhen China
Century Aoke 433.92 MHz RF Steering Wheel Remote Control Car Transmitter AK-JS220-27 Details
Place of Origin
Guangdong, China
Brand Name
Century Aoke
Model Number
AK-JS220-27R
Operating Temperature
-40°c -- +105°c
Max. Current
30A
Max. Voltage
AC 220V
Name
remote control switch
Frequency
315mhz/433mhz
Chips
Fixed code/Learning Code
Working Range
50-100METERS
Working Voltage:
AC220V
Maximum Working Current
30A
Function
inching/self-lock/inter lock
Receivers
1pcs 1 channel remote control switch
Previous :
A parts for Accord High Quality Auto Spare Parts Seat Safety Belts OEM 81450-S9A-H03ZB
Next :
Universal Car Carrying Bag Stickers Seats Storage Organizers Phone Holder
You May Also Like
Universal Anti-Theft Car Auto car lock Steering Wheel Lock
Wholesale Low Price Universal Car Safety Steering Wheel Locks safety locking devices
Auto security steering wheel vehicle lock
Security car lock telescopic computer key steering car wheel lock
YH1951 High quality T type steering wheel lock,Car lock,Auto parts
YH2064 New Model Maypole Universal Steering Wheel Lock
Universal Vehicle Car Steering Wheel lock Gear Shift Lock Easy install Vehicles Safety Lock
22.5 diameter auto steering wheel lock
SEND INQUIRY
×
To: