GOOD QUALITY CAR RADIATOR FAN/COOLING FAN MADE IN CHINA OEM HB00-15-025M1 HAIMA HMC 7185
FOB Price
MOQ
1 Piece/Pieces
Port
Shanghai, Ningbo, Shenzhen, support all seaports
Packaging
Neutral Packing, also can be customized
Lead Time
Within 20~30 days after payment
Inquire Now
Collect
Changzhou Doowon Automobile Electric Motor Co., Ltd.
China
xiaohe town
GOOD QUALITY CAR RADIATOR FAN/COOLING FAN MADE IN CHINA OEM HB00-15-025M1 HAIMA HMC 7185 Details
Place of Origin
Jiangsu, China (Mainland)
Brand Name
DOOWON
Model Number
DYMZ-4-032
Product name
DYMZ-4-032
OEM
HB00-15-025M1
plug
2 pins *2
Voltage
DC 12V
Color
Black
Material
Metal + Plastic
Size
OEM standard
Function
Cars air Ventilation and cool
Feature
Motor, blade, shroud
Power
50-300w
Previous :
12V 24V 8W 15W Automobile Car Fan Car Truck Vehicle Cooling Air Fan Cooler Fan
Next :
Disposable Nonwoven Fabric Steering Wheel Covers
You May Also Like
Portable Heater Defroster Fan 12V Handy Winter Car Vehicle Auto Heating Cooling Demister
Portable Fan Rechargeable Handheld Personal USB Misting Fan
New products 2015 innovative product 6" car fan made in china
Double headed oscillating car using DC charging fan price
Air Cooling Adjustable removable Suction Cup 12V DC Auto Car Fan Vehicle Fan with cigarette lighter
Panergy® 10000mAh 7 inch Battery Operated Clip on Fan Rotatable USB Fan
DC Micro Blowers
Hot Sale Solar Powered Cool Cooler Fan Air Vent Car Fan
80X80X38 115V 230V 80mm 8038 OEM Acceptable AC Axial Fan
6" Inch 12 volt car fan oscillating fan for install car roof fan