FOB Price
Port
Packaging
Lead Time
Inquire Now
Collect
Ningbo Chunyi Electrical Appliance Co., Ltd.
China
NO.288 SOUTH ZHENXING ROAD,SIMEN TOWN,YUYAO
Certification
CE
Voltage
12V
Max Pressure
101-150Psi
Size
55*45*198 Mm
Place of Origin
Zhejiang, China (Mainland)
Brand Name
CHUNYI
Model Number
CY-501
Warranty
1 Years
Color
Silver
Function
inflation tyre
Material
Metal
Power
DC12V
Air pressure
101-150PSI
Previous :
High quality portable 60 seconds fast inflating digital display tire air pump with LED light
Next :
High Quality Dc 12v Electric Mini Plastic Portable Hot Sale New Design Digital Tire Inflator
You May Also Like
12V 150psi air pump portable car tyre pump air compressor portable tire inflator
Carsun Mini Auto Electric Pump Emergency With Led Light 12V Portable Digital Tyers Tire Inflator Motorcycle Car Air Compressor
DC 12V portable car tire air inflating pump air compressor for vehicle amazon
High Capacity Car Air Inflator Jump Starter Mutifunction Charger From China
Electric 12v Car Bicycle Air Compressor Mini Car Airpump Portable 12v Tire Inflator
Portable tire inflator air compressor electric wireless tire inflator
Car Tools Tire Air Pump Air Compressor Tire Inflator with 19mm Cylinder