M3000-1012240 Engine Filter In Lubrication System
FOB Price
MOQ
100 Piece/Pieces
Inquire Now
Collect
Liuzhou Risun Filter Co., Ltd.
China
Luorong Town,No.1 Panlong Road
M3000-1012240 Engine Filter In Lubrication System Details
Place of Origin
Guangxi, China (Mainland)
Brand Name
Risun
Warranty
6 Months
Certification
ISO/TS16949
OE NO.
M3000-1012240
Car Model
Truck
Size
OEM
product name
color
white
certification
ISO/TS16494
dimension
138*114*333 mm
ID
91.5 mm
OD
101 mm